אז מהו קידום אתרים?

אז מהו קידום אתרים?

ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO
ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO

תוכן עניינים

על אתר האינטרנט שלכם לא כדאי להמר, בוודאי לא כאשר זה מגיע לקידומו. על מנת ליידע את האתר שלכם בגוגל, כמו בכל מנוע חיפוש אחר, נדרשות כמה פעולות הכרחיות שיביאו קהל רחב המתאים לפעולות השיווק שלכם. מעט אנשים יודעים זאת, אבל לתנאי הגלישה באתר ולחוויית המשתמש שבתוכו יש קשר ישיר לכך. כיצד הדברים באים לידי ביטוי?

הפיכת האתר שלכם לאופטימלי לקידום בגוגל

כאשר מנוע החיפוש מעניק לגולש את התוצאות שהוא הקליד הוא למעשה סורק את הרשת. על מנת שהאתר שלכם ייסרק ראשון בתחום בו אתם עוסקים, נדרש לידיעה קוד למקדמי אתרים אשר יביא לשיפור הנִרְאוּת שלו. באופן פרקטי, אנו נקפיד על כותרות H1 – H6 ולתמונות נציב הסברי ALT צהובים בעת מעבר של סמן העכבר עליהן. כמו כן, נשפר את ביצועי האתר מבחינת מהירות ונתייחס לשגיאות במנהל האתרים. שילוב האתר בשורת החיפוש של גוגל על בסיס מילות מפתח חזקות, אטרקטיביות ואיכותיות שייבחרו בקפידה.

אפיון ה- UX (חוויית המשתמש) באתר באופן אופטימלי

יצירת גרסת אתר מותאם לגלישה במובייל, שיפור המאמרים והטקסטים באתר והפיכתם לקלים ומובנים לקריאה ולא "רק למומחים", דאגה לכך שכל חלק באתר, מהסרטון הספציפי ועד קטגוריה מלאה של תחום מסוים יהיה נגיש בלא יותר מ- 3 קליקים, וכן בדיקת מסכי צור קשר ווידוא כי הדבר ניתן ליישום בקלות. חווית משתמש טובה מביאה גולשים רבים לגלוש באתר שלכם, וזה לכשעצמו מעלה את הפוטנציאל שלו להיות מקודם. הדברים ייעשו על ידי בדיקת האתר ושיפור כל מה שמתהווה בתוכו, מרמת התכנות ועד איכות הטקסטים שכתובים בו, קטגוריות כמו עמודי מוצר ספציפיים.

דאגה לקישורים חזקים בפרופיל הקידום שלכם

הסיפורים על גוגל כמזהה תוכן ספאמי וכתוצאה מכך אי-קידום או סגירת הפרופיל אינם בדיות. הכל אמת. 

אנו נדאג ליצירת קישורים איכותיים ומועילים שיפנו את הגולש למקורות מידע אטרקטיביים. גם ביטויי הקישור עצמם יהיו עוגנים של ממש, מילים שרבים וטובים מחפשים בתחום המדובר. בדרך זו האלגוריתם של גוגל תמיד יסתכל עליכם כאיכותיים וייתן דחיפה לקידום שלכם כלפי מעלה.

יותר משנקפיד על הרלוונטיות שלכם בגוגל, אנו נקפיד שהדבר ייעשה לאורך זמן על מנת ליצור את ה- Legacy עבורכם בגוגל כמקדמים איכותיים וענייניים.

דאגה ליצירת תוכן איכותי במאמרים

בסופו של דבר, לא האלגוריתם של גוגל, אלא הגולשים עצמם צריכים להחשיב אתכם כאטרקטיביים. ישנם לא מעט עסקים בהם מקפידים על נוהלי גוגל ויצירת עוגנים אבל המאמרים אינם מעניינים ואינם מעניקים ערך מוסף לרבים מן המתעניינים. בסופו של דבר, גם הידיעה הזו תגיע לאלגוריתם של גוגל אבל לא באופן מידי.

לכם תמיד כדאי להישאר אטרקטיביים, גם בעיני גוגל וגם בעיניהם של הגולשים. לכן, אנו נדאג ליצירת מאמרים איכותיים מכל הסוגים, שיווק, איכותיים, מידע טהור, מאמרי דעה, ועוד.

BEMARKETING קידום ובניית אתרים – דואגים שיראו אתכם בגוגל

אנו בחברת BeMarketing קידום ובניית אתרים ניצור עבורכם אתר מותאם-גוגל אשר יהיה תשתית קידומית מקצועית ומוצלחת כבר מיומו הראשון. אנו נקיף את האתר במאמרים לפורומים ובלוגים חזקים ברשת עם קישורים אליו וניצור בתוך האתר שלכם בלוג שבתוך מספר מועט של ימים יהפוך בעצמו לבימה רלוונטית ומוכרת בתחום בו אתם עוסקים. כאשר האתר שלכם נתון בידיים שלנו, תהיו בטוחים שתמיד תישארו גבוה בגוגל ותגיעו לקהל גולשים רב היקף. הצטרפו ל- BeMarketing ותיהנו מכל מה שאתם צריכים בשביל למנף את עצמכם על הצד הטוב ביותר.

עשוי לעניין אותך גם
אזורי שירות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן