אחסון מתקדם לאתרים

אחסון מתקדם לאתרים

ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO
ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO

תוכן עניינים

היקף אחסון אתרי וורדפרס קובע את הקיבולת הכוללת של הקבצים שניתן לאחסן באתר. שלא תהיה טעות: קובץ שפורסם על עמודים ראשיים באתר ונמחק מהתכנות שלו לא נמחק מהשרת. הוא עדיין מאוחסן שם בענן, וניתן להשתמש בו שימוש חוזר או למחוק אותו. מחיר האחסון נגבה מדי חודש בחודשו והוא עולה לינארית ביחס ישר ככל שקיבולתו יותר גדולה.

כיצד מומלץ לחסוך בשטח האחסון? איך נקבע אותו בהתאם לבדיקות החיסכון שערכנו? כל מה שרציתם לדעת על קביעת גודל אחסון אתרי וורדפרס – במאמר מידע אחד. לאחר מכן נלמד אתכם כיצד יש לבחור את חברת השרת.

קביעת רוחב הפס שאתם צריכים עבור האחסון

קבצים באינטרנט הם תמונות, בגדול. האם גם סרטונים הם קבצים? בגדול, כן. אתם פשוט לא צריכים אותם. מדוע? משום שסרטונים, שלא כמו תמונות, הם בעלי יכולת הטמעה Embed. ניתן לגשת לדף הסרטון שאתם מבקשים להטמיע ביו טיוב, ללחוץ על Share, לבחור באופציה Embed ולקבל קוד Html להטמעת הסרטון. אופציה שנייה היא לעבוד עם פלאג אין אלמנטור של WordPress ושם לגרור קובץ יטו טיוב ריק, ולתוכו להזין את כתובת הסרטון ולקבוע ידנית את הממדים שלו.

בדרכים אלו אתם למעשה מביאים סרטונים לאתר באמצעות הטמעתם דרך קישור. לכן, סרטונים אינם נדרשים כקבצים בתוך האתר, רק תמונות. ההמלצה שלנו היא לא להעלות תמונות בגודל המקורי של מצלמתו של הצלם שלכם (צלם מקצועי יגיש לכם תמונה מרובת פיקסלים ועל כן גדולה בתור קובץ).

במקום זאת, יש להשתמש בתוכנה להקטנת התמונה או בתוסף שינוי הגודל של וורדפרס ובכך לקבל גרסה קטנה יותר המתאימה לעמוד או לקולאז' התמונות המבוקש באתר שנוצר עבורכם. בדרך זו אתם נמנעים מאחסון תמונות כבדות בשרת ויכולים לשערך את גודלו הכולל על בסיס חיסכון במשאבים ככל שניתן.

הסדרת אחסון אתרי וורדפרס בחברת שרת

חברת שרת מומלצת היא כזו שלא רק מבצעת את ההטמעה אלא גם את הקידום. בדרך זו אתם יכולים להפקיד בידיו של גורם אחד גם את בניית האתר, גם את האחסון וגם את הטיפול בקידומכם ברשת. אחסון אתרי וורדפרס שנקבע בגישה שלמדנו לעיל חוסך לכם במשאבי מימון ככל שניתן ומעניק לכם פלטפורמת עבודה שניתן לארח בה את האתר בבטחה וללא חשש מחוסר מקום או רוחב פס שנדרש להפעלת האתר ותחזוקתו.

BEMARKETING קידום ובניית אתרים, אחסון אתרי וורדפרס

בחברת BeMarketing עוסקים בקידום וגם בבניית אתרי עסקים בוורדפרס. אחסון אתרי וורדפרס נעשה בשרתים מאובטחים אשר שומרים על התוכן שלכם וגם על הפעילות הכוללת שלכם מחדירות, פישינג ויתר גורמי רשת לא רצויים. השרת מבוסס על חומת אש חכמה אשר מאפשרת לכם לעבוד בבטחה באתר ולהציג אותו לחבריכם דרך מחשביהם והטלפונים שלהם ללא חשש מגורמי סיכון בתחום הסייבר או הדרקנט. זכרו כי אחסון אתרי וורדפרס צריך להיות בטוח ולא רק מותאם לקיבולת הקבצים שלכם, ולכך דואגת חברת BeMarketing קידום ובניית אתרים.

עשוי לעניין אותך גם
אזורי שירות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן