איך ניתן לבצע קידום לאתר וורדפרס בגוגל?

איך ניתן לבצע קידום לאתר וורדפרס בגוגל?

ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO
ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO

תוכן עניינים

BeMarketing קידום ובניית אתרים

כמו מנועי חיפוש אחרים, גוגל משתמשת במילות מפתח כדי לדרג את דפי האינטרנט. מילות מפתח הן התגים הנלווים לדף אינטרנט, ועוזרות לאנשים למצוא מידע על דף זה.

 

הנה כמה טיפים לקידום אתר הוורדפרס שלך בגוגל

המטרה העיקרית של קידום אתר וורדפרס היא הגדלת תנועה, המרות ומכירות. הצעד הראשון להשגת אתר בגוגל הוא שיהיה אתר טוב. אתר בעל מראה נהדר הוא חובה. אם אין לך את היסודות הנכונים, הדבר הראשון שגוגל תראה הוא איך נראה דף האינטרנט שלך, לא התוכן שלך. עם זאת בחשבון, חשוב שתטפל בתכונות הבסיסיות של האתר שלך. מאמר זה יעסוק בכמה מהדברים שצריכים להיעשות בהקדם האפשרי מכיוון שהם חלק מהטעויות הנפוצות ביותר שאנשים עושים בעת בניית האתרים שלהם באתרי וורדפרס וגוגל.

 

עם עליית גוגל, אי אפשר להתעלם מכל חברת אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) רצינית

בעוד שגוגל לא תעשה שום דבר בעצמה, אתה יכול לוודא שהאתר שלך מקבל יותר תנועה על ידי ביצוע כמה שלבים פשוטים. אני כותב את הפוסט הזה בבלוג כדי לספר לכם על שאילתות החיפוש הפופולריות ביותר של גוגל באתרי וורדפרס. אני רוצה להראות לך כמה מהנושאים המובילים שאנשים מחפשים בגוגל עכשיו. גוגל הוא אחד ממנועי החיפוש הפופולריים ביותר. זהו גם מנוע החיפוש הגדול בעולם, עם למעלה משני מיליארד מבקרים חודשיים. הוא מופיע בולט במספר קמפיינים שיווקיים מקוונים ואסטרטגיות SEO.

 

כיצד אוכל לגרום לאתר שלנו לדרג בגוגל?

כאן תוכל למצוא מספר דרכים לקדם את האתר שלך בגוגל. הדרך הקלה ביותר היא על ידי הוספת תמונות וקישורים לאתר שלך. בחלק מהאתרים יש גם תכונה מצוינת שנקראת "צעקות" שבה אתה יכול לפרסם קישור לבלוג ספציפי, מוצר וכו' כדי שאנשים יוכלו לראות.

קישורי צעקה שימושיים כאשר אתה רוצה שאנשים ילחצו מהאתר שלך מכיוון שהם מספקים מנגנון בלחיצה אחת עבורם חלק זה יעסוק בגוגל אדוורדס וכיצד להגדיל את התנועה לאתר וורדפרס.

 

וורדפרס היא הפלטפורמה הפופולרית ביותר לבלוגים ויש לה בסיס משתמשים עצום. לכן, כדי לקדם את האתר שלך בגוגל, חשוב לבצע אופטימיזציה של גורמי דירוג מילות המפתח. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בתהליך אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO).

 

אופטימיזציה למנועי חיפוש עוסקת לא רק איך לדרג מילות מפתח, אלא גם על מה שאתה עושה עם האתר שלך. אמנם חשוב לבצע אופטימיזציה של התוכן הכולל של האתר, אך עליך להתמקד גם באופן שבו אתה בונה אמון ומוניטין. אתה יכול להשיג זאת על ידי שימוש ברשתות חברתיות בעלות דירוג אמון גבוה ועל ידי להיות תמיד מעודכן בנושאי חדשות מגמתיים.

 

1. אופטימיזציה למנועי חיפוש

2. גוגל אנליטיקס

3. גייס ושמור את מיטב המומחים לקידום אתרים בוורדפרס

מבוא:

בעזרת טיפים אלו, אתה יכול להיות בטוח שתקבל יותר תנועה לאתר שלך על ידי קידומו במנוע החיפוש של גוגל כך שאנשים ימצאו את האתר שלך רלוונטי ושימושי.

 

בחלק זה, נדון בכמה דרכים לקידום אתר וורדפרס בגוגל

נתחיל בהסבר מה מנוע חיפוש אוהב וכיצד הוא קובע את הדירוג. לאחר מכן, נדון בסוגים השונים של תוספים ושירותים המאפשרים לנו לבצע אופטימיזציה של אתר הוורדפרס שלנו לאופטימיזציה של גוגל. כמו כן, ניגע בטיפים וטריקים של מדיה חברתית שעוזרים לנו באותו הדבר.

אל לנו לחשוב על אתרי וורדפרס אלה כעל רובוטים אוטומטיים או בוטים מממד אחר. הם רק אנשים המשתמשים בכלים כדי ליצור רעיונות תוכן בנושא או נישה נתונה עם שירותים באיכות טובה במחירים נוחים.

 

כיצד אוכל ליצור קליפ מוזיקה מדהים?

הקדמה: בחלק זה, אנו הולכים לדון בכלים הזמינים ליצירת סרטוני מוזיקה מדהימים עבור ערוץ YouTube שלך

כידוע, גוגל הוא אחד ממנועי החיפוש הדומיננטיים בעולם. יש לו אלגוריתם טוב מאוד שעוזר לו לדרג אתרים ולהביא אותם למיקומים מובילים.

על מנת לקדם את אתר הוורדפרס שלכם בגוגל, אתם צריכים דף נחיתה לאתר שלכם בעל שיעור המרת עמודים גבוה מאוד. זה יעזור לך להגביר את הדירוג שלך במנועי החיפוש.

כאן נכנסים לתמונה דפי נחיתה לוורדפרס. דפי נחיתה מספקים מידע שימושי מאוד על האתר או הבלוג שלך, ומקלים על המעבר מכתובת האתר המקורית לאתר וורדפרס עצמו. אבל יש בעיה גדולה עם סוגים אלה של דפי נחיתה – הם די מורכבים ומסובכים – במיוחד אם יש לך הרבה קטגוריות שונות או קטגוריות משנה של מוצרים או שירותים שצריכים קידום בגוגל. הדרך היחידה לעקוף את זה.

 

ברצוני לדעת על הדרך הטובה ביותר לקדם את אתר הוורדפרס שלי בגוגל

איך אני יכול לעשות את זה?

כאשר בלוג מקדם אתר וורדפרס, גוגל תציג את התוצאות המובילות בדף התוצאות של מנוע החיפוש. אבל אין ערובה שהתוצאות המובילות הללו יהיו רלוונטיות לאתר שלך או לוורדפרס בכלל. כדי לעזור לך להגדיל את הסיכוי לקבל משוב מדויק יותר מ-Google באתר שלך, פיתחנו כמה שלבים פשוטים שתוכל לבצע:

הצעד הראשון הוא לקבל סקירה כללית של כל הנושאים הרלוונטיים באתר שלך. ברגע שאתה יודע את הנושא/ים שבהם אתה רוצה לפרסם, שים לב לקישורים המובילים האלה:

ייתכן שהאתר שלנו לא יהיה גלוי למנועי החיפוש. לכן, אנחנו צריכים להכניס אותו לאינדקס על ידי גוגל ולהפוך אותו לגלוי יותר.

נוכל לקדם אתר על ידי הוספת כמה מילות מפתח בתגית הכותרת של הפוסט. אבל איך נוסיף את מילות המפתח האלה בדף עצמו?

 

גוגל החלה לקדם אתרים מסוימים בתוצאות החיפוש שלה

לדוגמה, אם אתה מחפש את 'Etcetera.com', Google תציג את האתר שלך אם הוא נמצא ב-200 התוצאות המובילות. עם זאת, ייתכן ש-Google לא תציג את אותו אתר בדיוק אם הוא כבר נמצא בדף העליון של קטגוריה או שיש לו הרבה תנועה מאותה קטגוריה ספציפית. זה נובע מגורמים שונים כמו דירוג, טווח הגעה וגורמים נוספים.

בפוסט זה בבלוג ננסה לנתח כיצד גוגל מדרגת אתרים המשתמשים בוורדפרס במנועי חיפוש כמו גוגל ובינג על פני קטגוריות ואזורים שונים ברחבי הגלובוס על ידי השוואתם לסטטוס הדירוג שלהם על סמך הפופולריות ומספר הביקורים. נשתמש בנתונים מיולי 2016 עד יולי 2017 כדי לקבל מושג טוב יותר לגבי מידת הפופולריות של האתר בכל נתון

 

גוגל הוא מנוע חיפוש מרכזי

יש לו אלגוריתם דירוג משלו והוא בדרך כלל מדרג אתרים בהתאם לתוכן שלהם, לפי סדר הרלוונטיות. על ידי שימוש בכלי SEO כמו inbound.org או לפחות תוסף כמו Yoast או מחולל תגי כותרת, אתה יכול לדרג את האתר שלך בגוגל בקלות. במקרה של אתרי וורדפרס, עליך לוודא שיש להם תג כותרת ומטא תיאור אופטימליים עבור ביטויי המפתח הספציפיים שלהם. בנוסף לכך, עליך להוסיף תוכן בתוך עיצוב הדף של ערכת הנושא שלך או בסרגל הצד של האתר שלך באמצעות קטעי קוד במידת הצורך. ולבסוף השתמש בתוסף למטרות SEO כגון Google PageSpeed Insights אשר ייתן טיפים כיצד לבצע אופטימיזציה של דפי האתר שלך ולבצע אופטימיזציה עוד יותר לפני הפרסום.

עשוי לעניין אותך גם
אזורי שירות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן