אתרי וורדפרס לעסקים מכל התחומים

אתרי וורדפרס לעסקים מכל התחומים

ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO
ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO

תוכן עניינים

קידום אורגני לאתרי וורדפרס WordPress - בי מרקטינג

מעוניינים ליצור אתר וורדפרס לעסק באיכות ועם חשיפה חסרת פשרות באינטרנט? אנו מייצרים עבור לקוחותינו אתרים אלה ומתחזקים אותם באמצעות מהלכי קידום פונקציונאליים אשר תורמים לחשיפתו של העסק בפועל. אתר וורדפרס לעסק מטעמנו כולל את כל התמורות המתבקשות להוצאת פרויקט קידום מוצלח מן המעלה הראשונה.

ביסוס בניית האתר על כללי הקידום של גוגל

אתר וורדפרס לעסק שיוצא תחת ידנו מכיל כותרות משנה גדולות H1-H3 וכותרות משנה קטנות יותר H4-H6, וטקסטים בגודל קטן מכך כדי לשמר את ההיררכיה. האתר נראה עקבי מבחינה גראפית: צבעי הכותרות, הטקסטים וצבעי הרקע מעוגנים בקובץ css קבוע. כל תמונה שעולה לאתר מעוגנת בתג Meta המסביר מה יש בה ומה ניתן לראות בה. הטקסטים ממורכזים ומופיעים באופן ברור וקריא הן בגרסת המחשב והן בגרסת המובייל. תמורות אלו הן מה שנותן לגוגל את האפשרות לקדם אתכם לעמודים הראשונים בתחילת הדרך. האלגוריתם שלו מבחין שהאתר נבנה על פי הכללים. כעת, נשאלת השאלה מהם הצעדים הבאים וכיצד ניתן לשמור על מיקום גבוה בגוגל? רמז: רוב בעלי העסקים לא מצליחים בשל תמורות שליליות בתחום התוכן.

ביסוס התכנים באתר הוורדפרס

התכנים הם שקובעים את המשך הקידום בגוגל על פי השקפתו של האלגוריתם שמתבצעת אוטומטית לאחר כל העלאה. התכנים הכי בסיסיים באתר הם תכני הקטגוריות, מה שכתוב בכל עמוד שער: עמוד הבית, דף אודות, וקטגוריות המוצרים שלכם. הדף היחיד שאין בו תוכן שער הוא דף הבלוג, אליו מועלים מאמרים בנושאים שונים.

תכנים מסוג אחר, מורכבים יותר, הם תכני עומק על המוצרים והשירותים השונים בכל מקום באתר. התכנים הכי מעמיקים הם מאמרי מידע איכותיים שמפורסמים בפורומים מקצועיים מחוץ לאתרכם, עם קישור אליו, ובפורומים בהם זה אסור, המאמר יגובה בפרטי הקשר שלכם. סוג נוסף של מאמרים הוא מאמרי שיווק להטמעה בבימות שונות בפייסבוק ובפורומים העוסקים בתחומכם בפאן המכירתי. חברת יצירת אתר וורדפרס לעסק תוודא שהתכנים מקוריים, לא משוכפלים ועל כן ניתן להעלותם לגוגל בבטחה מבלי שתרדו בדירוג.

שימושים פרקטיים באתר וורדפרס

אתר וורדפרס לעסק עשוי לשמש כאתר מכירות, מועדון לקוחות, תדמית, דף נחיתה ליצירת קשר, ועוד. השימושים השונים שניתן לעשות עם אתר וורדפרס מרובים. חברת קידום ובניית אתרים תסייע לכם לברור אותם וליצור עבורכם את הבית שלכם באינטרנט על פי הנדרש.

BeMarketing קידום ובניית אתרים בפלטפורמת וורדפרס

אתר וורדפרס לעסק המבוסס על קידום איכותי נוצר עבורכם על ידנו. אנו חברת קידום אתרים המתמחה בבנייתם ובתחזוקתם השוטפת. אסטרטגיות הקידום שלנו מגוונות ומותאמות לבעלי העסק במטרה ליצור עבורם את מסלולי הקידום הבטוחים ביותר והמניבים באופן הכי מרחיק לכת שאפשר לבקש. בואו לממש את עצמכם באינטרנט באמצעות אתר וורדפרס לעסק מטעם חברת BeMarketimg קידום ובניית אתרים. אנו נספק עבורכם את כל מה שאתם צריכים על מנת לקדם את עצמכם בגוגל באופן מיטבי.

עשוי לעניין אותך גם
אזורי שירות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן