בניית אתרים תדמיתיים לעסקים

בניית אתרים תדמיתיים לעסקים

ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO
ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO

תוכן עניינים

קידום אורגני seo לכל סוגי העסקים

מהו אתר תדמית ומדוע הוא חשוב הן כאנשי מקצוע או אישיות והן כמי שמריצים עסק עצמאי או פעילות עצמאית שאינה עסק? אתר תדמנית מבטא את מי שאתם ומה שאתם, ודואג לכך שהמידע אודותיכם ייחשף לעולם. באמצעות אתר תדמית יכול הגולש להגיע לאתר עבודה ולבצע בו רכישות והזמנות מסוגים שונים על פי מידת העניין שלו. מהן הדרישות לאתר תדמית בימינו? כיצד מומלץ להסדיר אותו?

דרישות אתר התדמית בימינו

בניית אתר תדמית צריכה להתבסס על 2 עמודים עיקריים, דף הבית בו מתפרסמים עדכונים אודותיכם ודף אודות בו תעבו תוכן א/שר מפרט מי אתם, מהי ההיסטוריה שלכם וכד'. הדרישות דומות במהותן לדרישות של כל תוכן אחר שמועלה בגוגל: הקפדה על היררכיית כותרות H1-H6, כולל טקסטים שינוסחו בפונטים קטנים מכך, היררכיה קבועה של צבעים וגרפיקה שתבוא לידי ביטוי בקובץ css, והצמדת תג Meta לכל תמונה שתועלה לאתר. בדרך זו האלגוריתם של גוגל לומד את האתר, מזהה אותו כאתר שנבנה על פי הכללים ולא מעניש אותו בחוסר קידום. כדי לשמור על תמורה זו תצטרכו לעבוד עם חברת קידום אשר תסייע לכם בהכנת מאמרי איכות המעידים כי אינכם מיועדים לסנקציות מגוגל אלא להתקדמות בשורות החיפוש של מנוע זה.

הכנת מאמרי איכות שיעבו את אתר התדמית

את המאמרים ניתן לשים במפת האתר ללא קישור לגולשים, או בעמוד ייחודי שייווצר למאמרים, למשל בלוג האתר. היתרון של כתיבת מאמרים ואי שיוכם לקישור גלוי הוא שניתן להשתמש בהם בתור הפניות מדפי נחיתה, מבלי שהגולשים יצליחו לעקוף את מילוי הפרטים שלהם בהכירם את מיפוי האתר. המאמרים צריכים להיות מנוסחים באופן מעניין, כך שלא ייווצר מצב של קריאה חלקית של החלק העליון ומעבר לדף הבא. מאמר כזה צפוי להוריד את דירוגכם בגוגל. רק חברת בניית אתר תדמית שעוסקת בקידום תדע כיצד לנסח מאמרים שייצרו באמת ובתמים עניין לקורא.

חיבור האתר לחשבונות מודעות ויציאה לקמפיינים ממומנים

באמצעות תמורה זו ניתן לשייך דפי נחיתה שינוסחו עבור האתר שלכם – אליו. לאן ניתן להוביל ממלאי דפי נחיתה? למאמר מתנה, לטיפ מתנה על כך שהם מילאו את הפרטים, למתנה ממשית שניתן לשלוח להם באימייל או בדואר האמיתי, ראו פשוט למייל שמודה להם על מילויים ושמודיע כי בקרוב ייצרו עמם קשר.

BeMarketing קידום ובניית אתרים לתדמית בעלי העסק

בחברת BeMarketing קידום ובניית אתרים עוסקים בבניית אתר תדמית עבור מנהלי העסק וקובעי ההחלטות בו. האתר משרת הן את בעלי העסק כאישיות והן את העסק עצמו באמצעות קישור לאתר העסקי. דרך אתר זה, בדומה מאד לאתר העסקי, ניתן לצאת לקמפיינים ממומנים ולהריץ מודעות דרכו. אתר זה הוא פלטפורמת פרסום נוספת שמאפשרת לכם להתקדם באינטרנט. בואו לממש קידום אינטרנטי איכותי בחברת BeMarketing קידום ובניית אתרים וליהנות מכל היתרונות של לקוחות מקודמים שהצליחו ובגדול

עשוי לעניין אותך גם
אזורי שירות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן