בניית אתרי אינטרנט מכל הסוגים

בניית אתרי אינטרנט מכל הסוגים

ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO
ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO

תוכן עניינים

בי מרקטינג צור קשר

כיצד מומלץ להסדיר בניית אתר אינטרנט עסקי בימינו? במאמר זה נספק את כל המידע שחשוב להפנים כאשר יוצאים למשימת בניית אתר. בימינו, ישנם מספר נושאים שלא ניתן לעבור עליהם לסדר היום והם ממש לא רמתו של התכנות או כמה ג'אווה סקריפטים יש באתר. הנושאים עוסקים בהיררכיה נכונה של בניית אתר, עד כמה הוא מתאים לקידום בגוגל וסוגי הפעולות שניתן לממש באמצעותו: רכישה, הצטרפות למועדון לקוחות וכד'. למידע נוסף, המשיכו לעיין במאמר זה.

ביסוס האתר על פלטפורמת תוכן שניתן לקדם באמצעותה בגוגל

אין ספק כי הבחירה הכי פרקטית בימינו למימוש בניית אתר אינטרנט היא וורדפרס WordPress. פלטפורמה זו ידידותית מאד לקידום בגוגל, מאפשרת לתקן אוטומטית עמודים שקשה יהיה לקדם בשל אופן בנייה לקוי, ולמעשה סוללת לכם את הדרך לחשיפה יפה במנוע החיפוש ללא קשיים מיוחדים.

 יתרון נוסף של וורדפרס הוא ריבוי התוספים שניתן להוסיף לחשבון שלכם, החל מתוסף שבונה בעצמו את האתר ללא תכנות, באמצעות גרירות, ועד מנהלי קמפיינים ולוחות בקרה לניהול האתר.

ביסוס האתר על היררכיה גרפית וכתובה

ההיררכיה של האתר נוצרת בקובץ עם סיומת css. קובץ זה מגדיר באלו צבעים ינוסחו הכותרות ובאלו צבעים ינוסחו הטקסטים, מה יהיה צבע הרקע של כל עמוד, ובאלו מיקומים תוחרג תבנית העיצוב מטעמי שונות כאלה ואחרים (למשל לצורך הבלטה של תוכן בתוך האתר). 

 קובץ css המסייע לקדם את האתר הוא כזה שיש בו היררכיה של כותרות ראשיות ומשניות מ- H1 הגדולה ועד H6 הקטנה ביותר, טקסטים בפונטים קטנים מכך, וצירוף תג Meta לכל תמונה. בניית אתר אינטרנט בדרך זו לא רק תעשיר את האתר אלא תהפוך אותו לבר-קידום בגוגל באופן פשוט וקל.

יצירת מפת אתר

מפת האתר היא ממשק כללי שמראה מה יש באתר. ניתן לחפש בו תכנים ובכך לבדוק את ההתקדמות של בניית האתר, לבחון איפה החסרנו תוכן ומה צריך להשלים כדי לחזק את העיבוי. יצירת מפת האתר היא למעשה אבן בוחן שבאה לבדוק תמיד מה חסר ומה צריך לעשות כדי להתקדם.

התאמת האתר לגרסת מובייל

כל פרויקט בניית אתר אינטרנט שנממש עבורכם יגובה גם באתר מובייל מותאם בו ניתן יהיה לגלוש מהטלפון הנייד או מהאייפד. בדרך זו אתצם מאפשרים לכל סוגי הגולשים לבקר בנכס האינטרנטי שלכם, ולא לפספס אף אדם שעשוי להיות ההמרה שלכם, שלא לומר – הלקוח שלכם לעתיד לבוא.

BeMarketing קידום ובניית אתר אינטרנט עסקי

חברת BedMarketing קידום ובניית אתרים תיצור עבורכם אתר אינטרנט פונקציונאלי לקידום בגוגל וגם לביצוע פעולות פנים. ניתן ליצור עבורכם אתר מכירה, אתר מועדון לקוחות, אתר תדמית או פשוט אתר של הפירמה או החברה או בית העסק שלכם. בניית אתר אינטרנט תתבצע על בסיס אלמנטים קידומיים, כך שניתן יהיה להפיצו בקלות ברשת האינטרנט, ובפרט במנוע החיפוש גוגל.

עשוי לעניין אותך גם
אזורי שירות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן