בניית אתר וורדפרס לכל סוגי העסקים

בניית אתר וורדפרס לכל סוגי העסקים

ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO
ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO

תוכן עניינים

מתעניינים בבניית אתר עסק? הכירו את פלטפורמת וורדפרס, הפלטפורמה בה ניתן להזין תכנים ותמונות לאתר. בשונה מלא מעט מתחרות, היא מבוססת קידום אינטרנטי ומכילה ממשקים שונים של יצירת עמודים ופוסטים לקידום.

 הממשק מבוסס על תוספים כמו אלמנטור, שמאפשר את בניית האתר ללא תכנות, על בסיס גרירות בלבד, וגם על מנהלי קמפיינים ודשבורדים למעקב אחר הפעילות האינטרנטית במספרים (המרות, מכירות וכד').

הסיבה שיותר ויותר עסקים בוחרים בוורדפרס היא הקלות בה ניתן לקדם את האתר וההתממשקות המהירה עם גוגל, שלא ניכרת בשום פלטפורמת בניית אתרים אחרת. מה עליכם לעשות כדי לממש בניית אתר  וורדפרס?

אנו ניצור עבורכם את האתר המושלם לקידום בהמשך דרכו

האתר שלכם ייווצר על ידי צוות הבנייה שלנו, אשר יבסס את כל מה שאתם צריכים בשביל לצאת לדרככם: דף בית, עמוד אודות ועמודי קטגוריות על פי נושאי ליבה של התחום שלכם.

בכל דף כזה יוטמע מסר קצר שיהווה את הכניסה אליו, ובתוך דפי המשנה יוטמע עיקר התוכן באתר, על פי הצרכים שלכם. בנוסף, באתר ייווצר עבורכם בלוג מאמרים להעלאתם, תוך צירוף קישור לנושא הרלוונטי בגוף האתר.

יישום חיבור האתר באופן ראשוני למכותבים באינטרנט

החיבור הראשוני שיש לבצע בעת בניית אתר וורדפרס הוא עם המכותבים הראשונים שאתם מכירים: אנשי קשר בטלפון ובמייל שלכם עמם אתם מרבים להתכתב. חשוב לחבר כבר עכשיו את האתר למערכת הפצת מסרים בתפוצה רחבה על מנת להשתמש בה במקום בהודעת מייל רגילה ולהימנע מסנקציות מגוגל.

חיבור האתר לתשתיות של רשתות חברתיות

האתר יחובר לדף העסקי שלכם בפייסבוק, לדף העסקי שלכם באינסטגרם, לחשבון היו טיוב שלכם ולחשבונות המודעות שלכם בגוגל, פייסבוק ואינסטגרם. בכך, תוכלו ליצור קמפיינים ממומנים ולעקוב אחריהם באמצעות הטמעת פיקסל מכל רשת חברתית לעמודים שונים באתר. בדרך זו תוכלו להניע תהליכים לראשונה וליצור קמפיינים ממומנים מעניינים שימשכו קהל. אנו כחברת קידום נפעל לייצר עבורכם קמפיינים ממומנים אלה על מנת לעבות את התנועה לאתר שלכם באופן ניכר כבר בתחילת דרכו.

הקפדה על כללי הבנייה של קידום בגוגל

הצבת תגי Meta בכל תמונה, הקפדה על היררכיית הכותרות H1-H6, הקפדה על רישום טקסט בעל פונט קטן מכותרות אלו, מרכוז טקסטים וביצוע כל פעולה אחרת שתיטיב עם הקידום בגוגל ותעודד את האלגוריתם שלו להציב אתכם בראש.

בניית אתר וורדפרס עסקי על ידי BeMarketing קידום ובניית אתרים

חברת BeMarketing קידום ובניית אתרים תיישם עבורכם בניית אתר וורדפרס מיועד לקידום, ותשרטט עבורכם מהלכי קידום אפשריים, כולל ביצוע. החברה הנה חברת קידום ובנייה אשר מגבה עסקים קטנים, בינוניים וגדולים כאחד בקידום הרשתי שלהם. בואו להצטרף להצלחתם ולחוות קידום אינטרנטי מן המעלה הראשונה, אשר מבוסס על בניית אתר וורדפרס חסר פשרות. באתר זה ניישם את כל התמורות הנדרשות לקידום ונעבה את הנדרש לשיטוט מהנה עבור כל גולש, יצירת ממשק נגישות לבעלי מוגבלויות והקפדה על גרפיקה איכותית בקובץ ה- CSS.

עשוי לעניין אותך גם
אזורי שירות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן