חברה לבניית אתרים לכל התחומים

חברה לבניית אתרים לכל התחומים

ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO
ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO

תוכן עניינים

קידום אורגני seo לכל סוגי העסקים

כיצד מומלץ להסדיר בניית אתרים בימינו ומדוע מאד כדאי לעשות זאת עם חברת בנייה? חברת בניית אתרים יוצרת עבורכם את האתר, אבל המשימה לא נגמרת כאן. היא גם לא מסתיימת בכך שתינתן לכם הרשאה לעדכן ולשנות תכנים בעצמכם. ליבת העניין כאן הוא שזה אתר שצריך להתקדם, או יותר נכון – להיות מיודע בגוגל כלפי משתמשי מנוע החיפוש. בשל כך, לא די בבניית האתר, אלא גם ובעיקר בקידומו.

בימינו, חברה שבונה אתרים היא לא חברה שמקודדת Html ומגייסת מפתחי ג'אווה סקריפט בלבד. לצד פעולות אלה, היא דוגלת במהלכי קידום שייעודם הוא לחשוף את העסק שלכם לעולם בדרך חכמה ותוך תאימות מלאה למה שנדרש עבורכם. אלה התמורות שצריכות להינתן לכם כלקוחות חברת בניית אתרים.

יצירת האתר וחיבורו לרשתות חברתיות ולרשימת תפוצה התחלתית

בשלב זה בונים פיזית את האתר ומחלקים אותו לעמודים: שלושת העמודים שכל אתר חייב שיהיו לו הם דף הבית, אודות ובלוג. בחלק מהמקרים ניתן להגדיר עמוד רביעי "צור קשר" ובחלקם האחר פשוט להטמיע את השדות הללו בכל עמוד באתר.

יתר העמודים הם עמודי מוצרים ושירותים, להם יידרש טקסט קטגוריאלי המסכם בקצרה את הווייתם. האתר הזה יחובר לרשתות חברתיות, כלומר לעמודים עסקיים בפייסבוק ובאינסטגרם, וכן לחשבונות מודעות שייווצרו עבורכם ברשתות חברתיות אלו. בנוסף, ייווצר עבורכם חשבון יו טיוב וחשבון מודעות גוגל שיתממשקו אף הם לאתר שלכם. מאמרים ראשוניים בהחלט יועלו לבלוג האתר שלכם.

הקפדה על בנייה ידידותית למקדמי אתרים בגוגל

חברת בניית אתרים תקפיד על בנייה ידידותית למקדמים בהתאם לקריטריונים של אלגוריתם גוגל: יצירת היררכיית ממדים בין כותרות ראשיות לכותרות משנה ובין כותרות משנה לטקסטים, יצירת מראה גרפי קבוע באתר מבחינת פונטים וצבעי רקע, למעט חריגים שייבחרו על ידכם להיות מודגשים באתר, וכן מילוי עבור כל תמונה שתועלה לאתר תג Meta. התמורות הללו אמנם פשוטות לביצוע אבל הן תבוצענה בהקפדה רבה כי זה מה שהאלגוריתם של גוגל קורא ועל פי נוכחות העזרים הללו הוא קובע את עוצמת קידום האתר. בהמשך, הדבר נקבע גם על פי התכנים שתעלו, כפי שנפרט בהמשך.

תחזוקת האתר

האתר ישויך לכתובת דומיין משלכם ויאוחסן על גבי שרת מאובטח. חברת בניית אתרים תפעל לתחזוקת האתר. כאשר תצא החברה למשימות קידום מאמרים, היא תבדוק באמצעות תוסף קופי-סקייפ Copy Scape שאין כפילויות במאמרים ושמדובר על תוכן מקורי שהזנתם בעצמכם. בכך, היא תבטיח שתישארו בעמודים הראשונים בגוגל ולא תוחרגו מהם בשל מעבר על כללי האלגוריתם בכתיבת המאמרים. בנוסף, החברה תקפיד על תכני איכות בלבד גם במאמרים וגם בקמפיינים הממומנים על מנת להבטיח כי הפרסומים שלכם יהיו אטרקטיביים גם מבחינת גוגל וגם מבחינת הגולשים.

BeMarketing קידום ובניית אתרים לעסקים

חברת BeMarketing תיישם עבורכם קידום ובנייה חכמה של אתרים בהתאם לדרישותיכם. האתרים יהיו ידידותיים לקידום ויאפשרו לכם להגיע למקומות מכובדים בגוגל. חברת BeMarketing קידום ובניית אתרים תתחזק את האתר ותדאג לשמר אותו במקום מכובד בגוגל ורלוונטי בהחלט עבור חלק ניכר מן הגולשים בעלי פוטנציאל ההתעניינות בתחומכם.

עשוי לעניין אותך גם
אזורי שירות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן