מה הוא בעצם פרסום ממומן?

מה הוא בעצם פרסום ממומן?

ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO
ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO

תוכן עניינים

bemarketing - שיווק באינטרנט

מעוניינים להשתית פרסום ממומן בגוגל באופן אפקטיבי? אנו מלווים עשרות לקוחות בתחומים שונים ויוצרים עבורם את החשיפה הטובה ביותר והאפקטיבית ביותר, על בסיס ידע מקצועי בקידום אינטרנטי ובפרט, במיטוב העסק בגוגל. אם יש לכם בית עסק פעיל, פרסום ממומן באינטרנט צריך להיות חלק מסל הכלים שלו להצלחה. כך תממשו אותו נכוחה, תוך עלייה במתעניינים והתקדמות מעשית בכל תקופת עבודתכם בו.

יצירה ראשונית של אתר שיחובר לרשימת מכותבים

בשלב זה ניצור עבורכם אתר אינטרנט אשר יחובר למערכת משלוח בתפוצה נרחבת. מדוע לא יותר פשוט לשלוח אימייל? כי חברות המייל, ובפרט ה- G-suite של ג'ימייל עסקים, מגבילות את כמות המכותבים שניתן למען במסגרת הודעה בודדת. כשאתם מחוברים לחברת משלוח בתפוצה בתשלום אתם יכולים לשלוח את ההודעה להמון מכותבים בדרך חוקית מבלי שגוגל יוריד לכם את הדירוג. גם אז יש סט של כללים כמו ציון ש- "להסרה יש להקליק כאן" על מנת שלא ניתן יהיה להאשים שמדובר בספאם ושההודעה לא תנותב לתיקייה זו כשהיא מגיעה למכותבים. את המכותבים תצטרכו לדלות לבד על ידי שיטוט בכתובת המייל שהשתמשתם בה עד כה וכמובן ברשימת אנשי הקשר בטלפון הנייד שלכם.

יצירת מודעות ממומנות ראשונות בגוגל וברשתות החברתיות

אנו ניצור עבורכם פרסום ממומן בגוגל אדוורדס וברשתות החברתיות פייסבוק ואינסטגרם באמצעות מודעות קצרות-מסר עם קישור לאתר. המטרה היא להביא להיווצרות של רשימת מכותבים נוספת לזו שכבר קיימת לכם.

ניתן להזין טלפונים וכתובות מייל ולבקש מממשק המודעות למצוא קהל Lookalike בהיקף מסוים, ואז אתם מקבלים לחיקכם אנשים בעלי תכונות אופי ומקצוע דומות לאלו של מי שכבר הצטרפו לאתר שלכם.

יצירת מודעות ממומנות מתקדמות

בשלב זה נעבור ליצירת מודעות שיש בהן יותר תוכן: Carousel של פייסבוק שיכיל מספר תמונות ובכל אחת מהן מסר ממומן, מקבץ תמונות מודעה בגוגל וכד'. המטרה היא לא להגדיל רק את כמות התמונות אלא גם את היקף הכתוב כדי לאפשר למתעניינים הבאים בקידום הממומן שלכם לקרוא חומר קצר עליכם ולהחליט בצורה יותר מעמיקה אם הם מעוניינים להצטרף לשורותיכם.

BeMarketing קידום ובניית אתרים עם פרסום ממומן אפקטיבי

באמצעות פרסום ממומן של חברת BeMarketing קידום ובניית אתרים אתם יכולים להבטיח את עתידכם בגוגל מכל הבחינות: מיקום טוב ברשימת החיפוש של גוגל, הגעה לאלפי מתעניינים ביום, ויצירת מאות לידים איכותיים של מתעניינים בעסק שלכם. באמצעות מהלכי הקידום של BeMarketing תחושו שהעסק שלכם גדל בקצב מהיר מאד ומייצר סביבו את התנועה שייחלתם מאז ומתמיד שהוא ייצר. לא זו בלבד שהיא תהיה רבה, היא תהיה איכותית ותוכלו לחוש שכמעט עם כל מי שיוצר עמכם קשר תוכלו לבצע פעילות עסקית רווחית. זו המשמעות של פרסום ממומן איכותי, אליו יתווסף בהמשך פרסום אורגני על בסיס מאמרים ארוכים, מהם ניתן יהיה להסיק עוד על תחום העיסוק ובפרט על פעילותכם שלכם.

עשוי לעניין אותך גם
אזורי שירות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן