מה החשיבות של שרת מאובטח ssl? – קידום אתרים seo

מה החשיבות של שרת מאובטח ssl? – קידום אתרים seo

ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO
ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO

תוכן עניינים

קידום אתרים הוא תהליך אופטימיזציה של תוצאות מנועי החיפוש כדי להבטיח שהם ימצאו את האתר שלך. יש הרבה דברים שיכולים להשפיע על SEO שלך. אלו כוללים:

 

חלק זה מיועד למומחי SEO ומומחים שרוצים ללמוד עוד על חשיבות האבטחה עבור SEO

אנחנו לא צריכים לדבר רק על SSL אלא אנחנו צריכים לדבר גם על מה זה SSL וכיצד ניתן להשתמש בו בקידום אתרים. לאחר שנדבר על מדוע SSL חשוב, נדון בכמה כלים וטכניקות שיכולים לעזור לנו להשיג מטרה זו.

 

החשיבות של שרת ssl מאובטח היא להבטיח שאתה לא מדליף את הנתונים הרגישים שלך. זה גם עוזר למנוע מהתוקפים לקבל גישה לא מורשית לנתוני הארגון שלך.

SSL הוא משהו שכל חברה צריכה לקיים עבור האתר או האפליקציה שלה. פרוטוקול ה-HTTPS מצפין את כל המידע שנשלח בין הלקוח לשרת, ומבטיח שאף אחד לא יוכל לקרוא את מה שאתה שולח או מקבל באינטרנט. רמת האבטחה של אישור ה-SSL שלך תלויה למה אתה משתמש בו. זו הסיבה שכאשר מדובר בתעודות SSL, קיימות רמות שונות זמינות – למאובטח ביותר יש מפתח RSA של 2048 סיביות, בעוד שרמות אחרות עשויות להיות פחות מאובטחות אך עדיין מציעות אבטחה טובה יותר מ-TLS 1.0 שהיה בשימוש לפני שה-SSL הגיע ל- שׁוּק. SSL (Secure Ssl) היא תכונה המצפינה את כל הנתונים שנשלחים מהשרת שלך ללקוח. זה מספק חיבור מאובטח בין האתר שלך ללקוח.

 

שרת Ssl מאובטח מיועד לא רק להצפנת הנתונים שלך, אלא גם להגנה על תעבורת האתר שלך

עם שרת SSL (Secure Ssl), המבקרים באתר שלך יכולים להיות בטוחים שכאשר הם מבקרים, תוכן האתר שלהם בטוח לגישה. זה לא רק מגן עליהם מפני האקרים, אלא גם עוזר לך להרוויח כסף באינטרנט. אז SEO SEO

ישנם יתרונות רבים של SSL (למשל, הגנה על התקשורת של המשתמשים; מניעת פריצה; הגנה על פרטיות המשתמשים וכו'). אבל שרתי SSL זקוקים לאישור SSL כדי להבטיח שהוא מהימן על ידי האנשים שרוצים להשתמש בו. אז זה אומר שיש דברים מסוימים שעליך לעשות לפני שאתה מקבל אישור או מקבל אישור בחינם מספק שירותי SSL: 1) דומיין האתר שלך צריך להיות לפחות אחד

 

SSL הוא אחד מאמצעי האבטחה החשובים ביותר שאתה יכול ליישם באתר שלך מכיוון שהוא עוזר להגן על המשתמשים שלך. הבעיה עם SSL היא שהוא לא מצפין את כל הנתונים שלך. זו הסיבה שכאשר תוקף יירט את המידע בינך לבין הלקוחות שלך, הם יכולים לגשת להכל נכון? הצפנת SSL נעשית באמצעות פרוטוקול https בסוף כל כתובת אתר. כדי לוודא שאתה בטוח מהתקפה זו, הייתי ממליץ ליישם שרת ssl מאובטח בכל אתרי האינטרנט שלך.

כשמחפשים תוכן כלשהו בגוגל, יש שני דברים שעולים קודם כל: שם החברה ומונח החיפוש של ביטוי מילת המפתח. חשוב לדעת מה משמעות המונחים הללו כדי שתוכל להחליט באיזו אפשרות להשתמש בעת יצירת תוכן עבור דף תוצאות חיפוש או ד נחיתה.

יש להבין את החשיבות של אבטחת שרת ה-ssl לפני שניתן ליישם אסטרטגיית SEO כלשהי. המטרה היא להבטיח שהאתר שלך מאובטח כך שהאקרים לא יתפשרו על הנתונים באתר שלך. מאמר זה מספק מידע בסיסי על אבטחת האתר שלך.

 

עם חיבור מאופשר SSL (Secure Socket Layer)

ניתן לגשת לדפים שלך דרך האינטרנט עם סיכון מופחת של יירוט וגישה לא מורשית. החשיבות של שרת ssl מאובטח היא שהוא תומך בארגונים שמפעילים בעיקר רשתות פרטיות. הרבה ארגונים משתמשים ב-VPN כדי לחבר את הרשת הפנימית שלהם לאינטרנט הציבורי. הם רוצים להימנע משמירה על החיבורים שלהם מוצפנים, על ידי שימוש בחיבור אינטרנט לא מאובטח, או שהם עלולים להישמר על ידי חוטטים באינטרנט שעלולים לנסות לקרוא את התעבורה שלהם באמצעות תוכנות כמו Snort או BurpSuite.

SSL משתמש בטכניקות הצפנה כמו Data Encryption Standard (DES) ו-Advanced Encryption Standard (AES). DES נמצא בשימוש נרחב בתקני האינטרנט הנוכחיים מכיוון שהוא היה ידוע עוד בשנות ה-80 של המאה ה-20 כאשר מחשבים הגיעו לראשונה

 

SSL הוא פרוטוקול אבטחה המספק ערוץ מאובטח בין הלקוח לשרת. זה עוזר לספק נקודת גישה אחת למידע, המאפשרת הצפנה אמיתית.

כבעלים של אתר, אתה צריך לוודא שהאתר שלך נגיש לכולם. על מנת לעשות זאת, עליך להתקין אישור SSL באתר שלך. כדי לא לפגוע באבטחה או בפרטיות של האתר שלך, עליך להיות בעל אישורי SSL עבור כל הדומיינים/אתרים שבבעלותך. זה יעזור להגן מפני פריצת אתרים והתקפות דיוג, כמו גם פעילויות הונאה כגון דיוג, הורדת תוכנות זדוניות ועוד.

 

SSL היא טכנולוגיית אבטחה חיונית להגנה על פרטיות הנתונים המקוונים שלך

ישנן סיבות רבות לבחירת HTTPS במקום HTTP. פרטיות היא אחת הסיבות החשובות ביותר לכך ששימוש ב-HTTPS מומלץ לכל האתרים. אחד היתרונות העיקריים של שימוש בהצפנת SSL/TLS הוא שאתה יכול להיות בטוח שכל המידע שאתה שולח דרך החיבור שלך יישאר פרטי גם אם מישהו אחר ינסה לפרוץ לשרת שלך או ליירט את התעבורה שלך בחיבור ישיר.

מדוע חברות משתמשות בהצפנת SSL/TLS?

אנחנו לא צריכים לחשוב על זה כפתרון קל, אלא כהזדמנות לשפר את חווית המשתמש ולספק חיבורים מאובטחים יותר בין לקוחות ויוצרי תוכן האינטרנט שלהם לעתים קרובות יותר.

המגמה במנועי החיפוש זזה

 

באינטרנט המודרני, אבטחת הנתונים חשובה מאוד

ב-2017 דווח על פרצת אבטחה בפייסבוק. כאשר בית משפט קבע כי באג OpenSSL אשם בהפרה הזו, זה יצר הרבה פחד בקרב אנשים. אז מה זה SSL?

הוא מספק חיבור מוצפן בין האתר לשרת כדי לאבטח נתונים שעוברים ביניהם. SSL נמצא בשימוש באתרים פופולריים רבים כמו אמזון, פייפאל ואינסטגרם.

 

אישור SSL מאובטח הכרחי לאבטחת האתר שלך. בלעדיו אתה פגיע לאיומי הסייבר הרבים שמעורבים בעולם הזה. יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לאבטח את האתר שלך מפניהם, אבל עדיין יש כמה דברים בסיסיים שתצטרך לעשות אם אתה רוצה שהאתר שלך יהיה מאובטח.

החשיבות של תעודת SSL מאובטחת חשובה לא רק לאבטחה אלא גם כל כך הרבה סיבות אחרות כמו SEO והיבטים שיווקיים. זה יעזור עם אלגוריתם דירוג החיפוש של גוגל, בינג, יאהו ונראות תוכן באופן כללי.

קיבוע הפעלה היא אחת הטכניקות הנפוצות ביותר בשימוש כיום על ידי מנהלי אתרים על מנת לשפר את חווית המשתמשים שלהם באתרים או ביישומים הניידים שלהם; טכניקה זו לא רק מגבירה את מעורבות המשתמש אלא גם עוזרת לאסטרטגיית SEO טובה יותר וגם למשתמש.

 

SSL הוא תכונת אבטחה חשובה עבור שרתי אינטרנט כדי למנוע זיהום נתונים. עם זאת, זה לא נדרש בכל פעולות האתר. אתרים רבים אינם דורשים SSL אם הם מתארחים בשרת מאובטח.

החלק ה"מאובטח" של SSL מייצג הצפנה ופענוח של נתונים דרך האינטרנט. SSL משמש להגנה על המידע האישי שלך כאשר אתה ניגש לחשבון הבנק שלך, קניות מקוונות או חשבונות ברשת החברתית. הוא משמש גם להצפנת עסקאות פיננסיות עם עסקים כמו PayPal ועוד כמה אחרים, כך שהכסף שלך יישאר בטוח גם אם תאבד את הסיסמה או את פרטי כרטיס האשראי שלך.

SEO SEO: אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) מגיעה בשני סוגים: "אורגני" ו"בתשלום". קידום אתרים בתשלום פירושו הצבת קישורים במנועי חיפוש (גוגל+, בינג וכו') ללא

 

SSL היא הדרך הטובה ביותר לאבטח את תוכן האינטרנט שלך

זה יעזור לך להבטיח שהמבקרים שלך מגיעים לאתר שלך בבטחה. זה גם יעזור לזהות אם מישהו ניסה לפרוץ לאתר שלך או שהוא נפרץ על ידי תוקף.

 

בניית אתר מאובטח עם SSL היא שיקול חשוב לכל בעל אתר. לרוע המזל, ישנם אתרים רבים שאינם מציעים SSL או HTTP כפרוטוקול ברירת המחדל שלהם. אם אתה רוצה שהאתר שלך יהיה בטוח ומאובטח, עליך להשתמש בשרת מאובטח.

כפי שאנו יכולים לראות בטבלה הבאה, רוב 10 מנועי החיפוש המובילים (בסדר יורד) תומכים רק ב-HTTPS:

 

בחלק זה נדבר על היתרונות של שרת מאובטח במהלך קמפיין SEO

שרת מאובטח מספק את הפלטפורמה הטובה ביותר לוודא שהאתר שלך בטוח מפני האקרים, פישרים וספאמרים. כך תוכלו להפחית את התנועה באתרים שלהם וכך לקבל מהם יותר כסף. זוהי אחת מאסטרטגיות SEO החשובות ביותר.

 

חיבור SSL הוא תכונת אבטחה חשובה עבור אתרי אינטרנט. מדי פעם, הוא נפגע על ידי האקרים רבים, המשתמשים בו כדי להשיג נתונים רגישים כמו שמות משתמש וסיסמאות. הסיכון הזה הוא כמובן זניח כאשר לאתר אינטרנט יש חיבור SSL מאובטח, אבל האקר עדיין יכול להוציא מידע רגיש מהשרת אם החיבור נשבר.

הבעיה היא שבאתרים מסוימים אין הצפנת SSL מופעלת כברירת מחדל – או שיש להם אתרים גרועים. אז אתה צריך לוודא שמשתמשי האתר שלך מוגנים מפני התקפה מסוג זה. הנה כמה טיפים להימנע מהפיכת האתר שלך לפגיע:

 

SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש) הוא תהליך של שיפור ואופטימיזציה של אתר אינטרנט שיימצא בראש מנועי החיפוש עבור מילות מפתח מסוימות.

עשוי לעניין אותך גם
אזורי שירות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן