מה זה קידום ממומן בגוגל?

מה זה קידום ממומן בגוגל?

ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO
ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO

תוכן עניינים

קידום ממומן מוגדר כפעולה שאתה בתור לקוח צריך לשלם עליה כסף אשר חורג מהגמלה החודשית הקבועה שאתה נדרש לשלם למקדם אתרים. התוספת הזו מבטאת את ההוצאות שאותו מקדם מוציא על העסק שלך במודעות ממומנות ובעולמות תוכן שונים שמיד ניגע בהם. בשל כך שהקידום ממומן, שולם עליו כסף, היתרון שלו הוא שאתם נחלצים מאותו "פקק תנועה" אינטרנטי בו מאות מקדמים עומדים בתור עם מאמרי תוכן לקבלת חשיפה, ולמרות שלא כתבתם עדיין מאמרים, אתם מקבלים ראשונים את הבמה.

החיסרון הוא שאותו נפח גולשים שהגיע אליכם ירצה לדעת במוקדם או במאוחר שיש לכם תוכן ואם אין לכם תוכן או משהו ענייני להציע, הוא צפוי לפרוש מהשירות שלכם כלעומת שבא. במאמר זה תלמדו כיצד אנחנו ממליצים לעבוד עם קידום ממומן בגוגל ומהם צעדי הביצוע לאחר מכן.

יצירת רשימת מכותבים בתשלום במעמד הקמת האתר

בד בבד עם בניית האתר שלכם על ידנו, נקשר אותו למערכת שליחת תפוצה רב פעמית שמתגברת על מגבלת המכותבים הסטנדרטית של ג'ימייל. רישום למערכת כזו כרוך בתשלום ולכן זהו הצעד הממומן הראשון שלכם באינטרנט. הבטחנו לכם שכל דבר שהוא ממומן מספק קיצורי דרך קצרי טווח, נכון? אז קיצור הדרך הוא שניתן לשלוח מייל לאלפי ואפילו עשרות ומאות אלפי איש מבלי לחטוף סנקציה מגוגל. את המכותבים אתם תמצאו על ידי שיטוט בג'ימייל הרגיל שלכם (או בכל כתובת מייל אחרת המצויה ברשותכם) וברשימת הטלפונים בטלפון הנייד, תוך דליית כמה עשרות איש בתור התחלה.

יצירת מודעות בגוגל וברשתות החברתיות

זוהי ליבת הקידום הממומן. מדוע לחצנו עליכם להכין בשלב הראשון רשימת מכותבים שתשויך למערכת משלוח הודעות בתפוצה רחבה?

משום שגם בגוגל אדוורדס וגם בחשבונות המודעות ברשתות החברתיות ניתן להשתמש בפונקציה Lookalike. גוגל יזהה מי הם המכותבים שהסכימו להיות הלקוחות ואענשי הקשר הראשונים בעסק שלכם, וימטב אנשים בעלי תכונות אופי או מקצוע דומות לאותם אנשים ובכך יכפיל, ישלש או יגביר בכמה שתבקשו את כמות המכותבים באמצעות המודעה שתנוסח עבורכם. זהו השלב הבא ביצירת קידום ממומן בגוגל.

הכנת המעבר לקידום האורגני

בשלבים הבאים נמשיך עם תוכן ממומן מעט יותר מתקדם. נעבור ליצירת סרטונים קצרים ביו טיוב ולמודעות מאמר קצרות של 4 שורות, לא יותר. ממודעה למודעה, מסרטון לסרטון, התוכן יהיה פחות מכירתי ומתחנף ויותר מקצועי וקשוח כדי ללמד את הקהל כך: "עד עכשיו היינו נחמדים.

רוצה באמת את התחום בו אתה מתעניין? שב לקרוא". וכך קורא. מכותבים שיתמידו בזה ימשיכו לקידום האורגני המלא עם המאמרים עבי הכרס וימליצו עליהם לחבריהם.

BEMARKETING קידום ובניית אתרים – מקדמים אתכם בגוגל על בסיס מודעות איכות

בואו להסדיר קידום ממומן בגוגל בחברת BeMarketing כחלק מסט הקידום הכולל שלכם. הפעולות כוללות את כל הצעדים הנדרשים כדי להגיע לנפח גולשים נרחב אשר ינהה אחריכם וידאג שהאתר שלכם יישאר ויראלי ואטרקטיבי בתחום בו אתם עוסקים.

אנו נדאג שתישארו תמיד רלוונטיים גם בתוך מנוע החיפוש גוגל, במקומות הראשונים, בדפים הראשונים.

עשוי לעניין אותך גם
אזורי שירות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן