פרסום כולל לעסק

פרסום כולל לעסק

ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO
ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO

תוכן עניינים

bemarketing - שיווק וקידום באינטרנט

אם יש לכם עסק ואתם מעוניינים לפרסם אותו באינטרנט, חשוב שתדעו במה הדבר כרוך כדי להביא להצלחת הפרסום. ראשית כל, שלא כמו פנייה למשרד פרסום בעיתונות ובטלוויזיה, לא מדובר בפרויקט חד פעמי. על מנת להתוות פרסום עסק מוצלח אתם צריכים למטב את העסק בגוגל מכל זווית אפשרית: ליצור אתר בר קידום, ליצור תשתית של מודעות ממומנות בגוגל וברשתות החברתיות, כמובן ליצור מאמרים ולהעלות אותם לרשת, וכל זאת לאורך זמן ותוך עבודה עם מקדם אתרים מומחה. פרסום העסק מתבצע בכל אחת מן הפעולות הללו וככל שהן איכותיות יותר כך אפקט הפרסום יעבוד באופן מיטבי יותר.

שלב ראשוני בפרסום, הקמת האתר וחיבורו לתשתיות שונות ברחבי האינטרנט

בשלב זה חברת הקידום תייצר עבורכם את האתר בוורדפס ותקבע לו, על בסיס העדפותיכם, כתובת דומיין. החברה תאחסן את האתר בשרת ותאפשר העלאת מאמרים ותמונות, סרטונים באמצעות קישורים בלבד מהיוטיוב ומ- Vimeo. האתר יקושר לדפים העסקיים שלכם בפייסבוק ובאינסטגרם ולפרופילי חבר הקיימים ברשתות אלה.

הוא יקושר גם לחשבונות המודעות גוגל אדוורדס בגוגל, פייסבוק אדס בפייסבוק ואינסטגרם אדס באינסטגרם. זאת, על מנת להכין מודעות שניתן יהיה לקשר לאתר שנבנה. האתר יחובר לתכנית מכותבים שניתן לשלוח באמצעותה הודעות למספר רב של אנשים מבלי לספוג סנקציה מגוגל. באמצעות התוכנה תוכלו גם למצוא מכותבים ראשונים בהחלט על ידי שיטוט בתיבת האימייל ובטלפון הנייד שלכם.

שלב שני בפרסום, חיבור תשתית מודעות בגוגל וברשתות החברתיות

בשלב זה יחוברו מודעות בגוגל אדוורדס ובממשקי המודעות ברשתות החברתיות.

בשל כך שזו תחילת הדרך, מדובר על מודעות מכירה קלאסיות: קצרות בתוכן ועם גרפיקה מיטבית ומעניינת במיוחד לצפייה. הדבר יביא לכך שגולשים יקליקו על המודעה. מי הם אותם גולשים? הם יכולים להיות מאותרים על ידי גוגל, פייסבוק ואינסטגרם על בסיס מיקום או על בסיס רשימת המכותבים שלימדנו אתכם להכין לעיל.

אז, ניתן להזין אותה באמצעות טלפונים או כתובות מייל ולבקש מממשקי המודעות השונים להכין קהל Lookalike, קהל דומה לקהל שיש לכם, על מנת להביא אנשים לאתר שלכם בקצב טוב, וברמת התאמה נדרשת.

שלב שלישי בפרסום, עיבוי עם מודעות ארוכות

בשלב זה נגוון מעט את התוכן במודעות וניצור תשתית כתובה יותר ארוכה ויותר מעניינת על מנת שמי שכבר הקליק כעל איזושהי מודעה יוכל ליהנות כעת מתוכן יותר מורכב. משם, ניתן להתקדם לפרסום באמצעות מאמרים אורגניים של ממש ולעבות את האתר שלכם בתנועה בקצב עולה.

BeMarketing קידום ובניית אתרים בהתאמה לדרישות העסק

בחברת BeMarketing קידום ובניית אתרים יקדמו את העסק שלכם ויממשו עבורו פרסום עסק אינטרנטי מן המעלה הראשונה על מנת שיהיה ידוע בציבור בתוך פרק זמן קצר. פרסום עסק כרוך בלא מעט פעולות קידום שיש לבצע, אותן אנו נממש עבורכם. העסק שלכם ייעשה ויראלי אם תתמידו במהלכי הקידום והדרך אל פרסום עסק אטרקטיבי תהיה קצרה מאד משם. למידע נוסף, פנו אלינו!

עשוי לעניין אותך גם
אזורי שירות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן