פרסום מקיף באינטרנט

פרסום מקיף באינטרנט

ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO
ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO

תוכן עניינים

BeMarketong - קידום ובניית אתרים

מהו פרסום אטרקטיבי באינטרנט ובמה הוא נבדל מפרסום איכותי פחות? כיצד ניתן לממש פרסום באינטרנט בהצלחה יתרה לבתי עסק? במאמר זה נענה על השאלות הללו ונאפשר לכם לקבל את כל המידע על פרסום אפקטיבי במרשתת. כדי להגיע אליו, נדרש מסלול לא קצר אבל מאד מרתק שהעסק שלכם צריך לעבור.

הקמת אתר, יצירת רשימת מכותבים ראשונית והכנת תשתית הקידום הכוללת

בשלב זה חברת קידום ובניית אתרים תיצור עבורכם אתר בר קידום, אשר יתבסס על היררכיה של כותרות H1-H6 עם טקסטים בפונט בגודל תואם, תמונות עם תגי Meta, הקמת דף בית, דף אודות וקטגוריות מוצרים ושירותים, חיבור האתר לדף העסקי בפייסבוק ובאינסטגרם, חיבורו לחשבון יו טיוב, חיבורו לחשבונות מודעות של גוגל, פייסבוק ואינסטגרם, והתממשקות עם תוכנה לשליחת הודעות מייל למספר רב של מכותבים באופן חוקי, בתשלום. את המכותבים תצטרכו בשלב הראשוני הזה לדלות מתיבת המייל הקיימת שלכם ומספר הטלפונים בטלפון הנייד שלרשותכם. ההודעה הראשונית שננסח היא מעין "ברוכים הבאים" לעסק שלכם, עם אפשרות של המכותב להסיר את עצמו אם הוא אינו מעוניין לקבל הודעה, כדי למנוע מגוגל להכריז על המודעה כספאם.

קידום ממומן על בסיס מודעות בגוגל וברשתות החברתיות

בשלב זה של פרסום באינטרנט נחבר עבורכם מודעות ממומנות אשר יצודו את לב הקוראים והמתבוננים השונים ויאפשרו להם להצטרף אליכם כלקוחות. ניתן לבחור את הקהל שלכם פשוט על בסיס גיל ומיקום (מגדר, ותכונות כלליות נוספות).

 או על בסיס קהל Lookalike לקהל המכותבים שלמדתם ליצור לעיל. במסלול זה אתם מבקשים מממשק המודעות של גוגל, פייסבוק או אינסטגרם למצוא לכם קהל שדומה בתכונות המקצועיות שלו לקהל שלכם, כדי להגדיל את הסיכוי שתקבלו המרות בקמפיינים שלכם.

עיבוי הקידום הממומן והכנת תשתית הקידום האורגנית

בשלב זה נייצר מודעות שיש בהן יותר תכנים. אלה לא לגמרי מאמרים, אלא פשוט מודעות שיש בהן יותר חומר, לדוגמה, Carousel של פייסבוק במקום מודעת תמונה בודדת, כשבכל תמונה יש טקסט קצר. אפשרות אחרת היא להישאר עם התמונה הבודדה ופשוט להאריך בה את הטקסט או לשנות אותה קלות כדי לגרות את סקרנות הקורא. המטרה של שלב זה היא לרמוז שיש תוכן באתר שלכם, הוא פשוט יטופטף בשלבים כדי להביא את הקהל שלכם באופן מדורג וחכם. כאשר נוצרת גם אז תנועה, ניתן להתחיל בכתיבת מאמרים של 300-400 מילה להטמעה בבלוג שלכם באתר או בפורומים חיצוניים עם קישור לשם.

פרסום באינטרנט מטעם חברת BeMarketing קידום ובניית אתרים

בואו ליצור עבור העסק שלכם את תשתית הקידום המושלמת באמצעות פרסום באינטרנט מטעם חברת BeMarketing קידום ובניית אתרים. החברה תספק לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל להתקדם באינטרנט בקצב מהיר ובאיכות חסרת פשרות. מעוניינים לממש פרסום מוצלח באינטרנט? תשתית קידום ברת קיימא צריכה לעמוד מאחוריו כדי שהמהלך יצליח. למידע נוסף, פנו אלינו.

עשוי לעניין אותך גם
אזורי שירות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן