פרסום מקיף בגוגל

פרסום מקיף בגוגל

ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO
ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO

תוכן עניינים

קידום אורגני seo לכל סוגי העסקים

כיצד מומלץ לפרסם במנוע החיפוש גוגל? במאמר זה ננסה לענות על שאלה זו. פרסום בגוגל הוא למעשה פרסום אתרים. זה חומר הגלם המקודם ברשת זו. גם אם ראיתם דף נחיתה או מודעה ממומנת, האבטיפוס שלה הוא בסופו של דבר איזשהו אתר בית שעובר תהליך של קידום. פרסום בגוגל מכיל לא מעט מסיחים שחשוב לדעת כיצד להימנע מהם, כי התעלמות מהכללים עלולה לשלוח אתכם למעבי הדפים האחרונים במנוע החיפוש בכוונת מכוון, כיד פועלו של האלגוריתם של מנוע החיפוש.

לפני שנצלול לעובדות, להלן מספר עצות "אל תעשה": אל תחברו את חשבון היו טיוב שלכם לעולם לחברות קונות לייקים כמו קיו קיו טיוב ודומיהן. אל תתנו לבוט בתשלום שמפרסם את עצמו כקידומי, ללא איש קשר מאחוריו, לקדם לכם את האתר. פנו רק לחברת קידום אתרים מקצועית שתיישם עבורכם פרסום בגוגל על פי הכללים הנדרשים.

פרסום ראשוני – יצירת האתר

בשלב זה אנו ניצור עבורכם את האתר, שיכיל דף בית, דף אודות, קטגוריות של נושאים ראשיים בתחום שלכם ובלוג אליו יועלו מספר מצומצם של מאמרים באופן ראשוני. האתר יחובר למערכת רב מסר (לאו דווקא של חברה זו) לצורך משלוח מיילים מרובים, ובאמצעותה נלמד שיטות כיצד לייצר את המכותבים הראשונים שלכם מהיכרויות העבר ברחבי המרשתת. בנוסף, יחובר האתר לדפים העסקיים שלכם בפייסבוק ובאינסטגרם, וייווצרו שם גם פרופילי משתמש רגילים עבורכם. האתר יקושר באמצעות פיקסלים ב- Tag Manager לחשבונות המודעות של רשתות חברתיות אלו. האתר יתנהל עם תיבת מייל משלכם שתיווצר דרך ממשק גוגל עסקים, או באנגלית G-suite.

חיבור מערך מודעות ממומן שיקושר לאתרכם

בשלב זה נחבר מודעות באינסטגרם, בפייסבוק ובגוגל ונעלה אותן כך שיכילו תכנים מעניינים על העסק שלכם, כולל קישור לאתר על מנת שמשתמשי המודעה יוכלו להגיע אליו. בכך, עשיתם צעדים ראשונים של פרסום בגוגל אשר יילכו ויגדלו. המודעות מביאות עמן קהל ראשוני ממש בקצב מעריכי, ולא לינארי, אבל אז נצטרך להפחית בהיקף המודעות כדי לפנות מקום לתכנים, כלומר לקידום האורגני. אחרי הכל, זה מה שהמכותבים שלכם יהיו מעוניינים לדעת שיש לכם בתור עסק של מומחים.

חיבור תכני איכות ושיווק להבאת תנועה לאתר

קידום אורגני ישלים נדבך נוסף של פרסום בגוגל, על בסיס יצירה של מאמרי בוטיק מהם ניתן יהיה להגיע לאתר עם קישור, ועל בסיס מילות מפתח נכונות שייבחרו בקפידה על ידי שימוש במתכנן מילות המפתח של גוגל, ובכלי תוכן נלווים.. המאמרים יועלו לפלטפורמות השונות מדי חודש כדי להשאיר אתכם רלוונטיים באופן קבוע.

BeMarketing קידום ובניית אתרים, פרסום בגוגל לעסקים

חברת BeMarketing קידום ובניית אתרים תסייע לכם להגשים פרסום בגוגל על פי הצרכים שלכם, על מנת להביא לעלייה במכותבים וליצור קשר עם לקוחות איכותיים שיישארו עמכם לאורך זמן. בואו להירשם לחברה ולהצעיד את העסק שלכם בענק קדימה, תוך כינון הצלחה כבירה בקידומו האינטרנטי.

עשוי לעניין אותך גם
אזורי שירות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן