קידום אתרים בחולון

כיום, בעידן של היום, לא פשוט למצוא בעל עסק/ בעל מקצוע שאין ברשותו אתר אינטרנט, האתר מעניק מידע ופרטים נרחבים לגולשים וללקוחות חדשים אודות המוצרים או השירותים לגביהם הם מעוניינים לדעת, אז מה מיוחד בך ששונה מאחרים בעצם? חשוב להבין שלבנות אתר אינטרנט זה מגניב וטוב אבל זה לא מספיק בכדיי שתוכלו להפיק ממנו לקוחות חדשים לעסק שלכם, על מנת שהאתר יהיה פעיל ועובד מבחינת גולשים, חייבים לבצע בו פעולות קידום אתרים אורגני מקצועי ויעיל בצורה נכונה, ואפקטיבית, באמצעות מגוון פעולות שונות ומגוונות.

לדוגמה: פעולות בתוך האתר של אופטימיזציה מלאה של כותרות, תיאורים, תמונות, ניווט, שיפור חוויית משתמש ועוד, כתיבת והעלאה של תכנים ומאמרים רלוונטיים לגולשים, יצירה ובניה של פרופיל קישורים פנימיים אשר ינחה את הגולש בזמן שהוא "רוכש" מידע אודות התחום עליו הוא מעוניין לדעת, בניית פרופיל קישורים חיצוניים ממגוון ממקורות שונים, רלוונטיים ואיכותיים לחיזוק הדומיין, האתר והביטויים שאנו יחד עם הלקוח בשיתוף נרצה שיופיעו בתוצאות הראשונות בגוגל, בניית אתר בצורה נכונה ומוכנה לקידום בדיוק על פי אותן הדרישות של גוגל ועוד ועוד…

על מה חשוב מאוד לשים לב?

חשוב מאוד להשקיע באתר באופן מקצועי ואיכותי, ולשם כך תצטרכו לשכור את שירותם של חברות לקידום מקצועיות המתמחות בקידום אתרים בחולון. החברות האלו יבצעו פעולות קידום אורגני ויוכלו לגרום לאתרים שלכם להביא יותר גולשים פוטנציאלים אשר בסופו של דבר יהפכו ללקוחות חדשים, זה בעצם מה שחשוב לכל עסק.

דבר מאוד חשוב עוד לפני שיש ברשותנו אתר אינטרנט, כי כאשר מעוניינים לבנות אתר אינטרנט, כדאי לעשות זאת דרך חברה העוסקת גם בקידום אתרים וגם בבניית אתרי אינטרנט בחולון, ולצורך העניין היא תבנה לכם אתר שהבסיס שלו הוא מותאם לקידום אורגני seo ולאחר מכן שתירצו לקדם את האתר בצורה אורגנית זה יהיה הרבה יותר פשוט ונוח מאחר ולא תצטרכו "להפוך" את האתר 180 מעלות, כבר חלק מהעבודה קיימת וזה מה שיכול לחסוך לכם לא מעט כסך לאחר מכן.

בעצם, החשיבה הנכונה היא לבחור לקדם את האתר שלכם במקצועיות רבה באמצעות קידום ממומן או קידום אתרים אורגני, לנסות שיגיע למקומות בתוצאות חיפוש הראשונות במנוע החיפוש של גוגל.
וכך, כאשר האתר שלכם מדורג במיקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש, כך יש לו באופן אוטומטי חשיפה גבוהה בעיני הגולשים וכך זה מתבטא, בתנועת גולשים לאתר שלכם, המעוניינים במוצר או השירות שלכם, וזה יבוא ליידי ביטוי ברווחים ובכמות הלקוחות החדשים שיגיעו אליכם בעקבות האתר.
אם יש לכם חנות אינטרנטית און ליין, חשוב מאוד כי בוני האתר יבנו לך ממשק שיהיה קל ונוח להפעלה.

bemarketing - שיווק באינטרנט

ישנן חמש דרכים עיקריות להגיע לאתר שלך:

  • כתובת ספציפית – שגולש מקליד בשורת הכתובות בדפדפן שלכם את כתובת האתר שלכם (הדומיין שלכם) לדוגמה: bemarketing.co.il
  • הגעה לאתר על פי הנושא המבוקש – שגולש מקליד בשורת החיפוש במנוע החיפוש של גוגל ביטוי מסוים לדוגמה: "קידום אתרים בחולון", במידה והאתר שלכם מדורג גבוה בקידום האורגני וגורם לחשיפת הגולש אליו הוא מקליק עליו ונכנס לאתר.
  • הגעה מקרית לאתר באמצעות גלישה לאתר אחר – במידה וישנם אתרים אשר הטמיעו בעבר קישור ישיר לאתר שלכם, בזמן השהייה באתר אחר הוא יכול להיתקל באתר שלכם ולהיכנס אליו.
  • גולש אשר מחפש אתכם באופן ישיר – גולש אשר במנוע החיפוש של גוגל כותב את שם המותג שלכם בכדיי להגיע אליכם בצורה ישירה, לדוגמה: "בי מרקטינג קידום אתרים" והאתר שלכם עולה לו והתוצאות החיפוש והוא מקליד עליכם.
  • רשתות חברתיות – אם יש לכם עמודי פרופילים חברתיים כגון: פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, לינדקדין וכו' ובפרופילים הללו יש קישור לאתר שלכם, כך גולשים יוכלו להגיע לאתר שלכם.
היתרונות שלנו

יחס אישי ואדיב

עמידה בזמנים

מחיר הוגן

מקצועיות ואמינות

יחס אישי ואדיב

עמידה בזמנים

מחיר הוגן

מקצועיות ואמינות

אז איך בעצם תהיה ראשון בגוגל?

זו בעצם השאלה העיקרית ומה שאמור "להטריד" את נפשם של הרבה בעלי עסקים שמבצעים קידום אתרים בחולון,  כמו שכבר דיברנו והזכרנו קודם לכן, המטרה היא כמובן להיחשף לגולשים כמה שיותר, שיוכלו להיכנס לאתר שלכם ולהשאיר ליד (פרטי יצירת קשר מסוימים). חשוב להבין, שרוב הגולשים לא יעברו ויגלשו לעמוד השלישי או הרביעי בגוגל, הם יעדיפו להגיע לאתרים הנמצאים בעמודים הראשונים ובתוצאות הראשונות שלשם אנו מכוונים את האתרים  של הלקוחות שלנו שאנו מקדמים.

כידוע לנו, ישנם המון אתרים שונים מכל התחומים בגוגל, הגולשים פשוט מחפשים מידע רלוונטי על מוצר או  על שירות שהם מעוניינים לקרוא עליו (בדיוק כמו שאתם כרגע קוראים על השירות שמעניין אתכם), בעצם מעוניינים לקרוא ולעיין על תוכן שיספק להם את המידע הדרוש להם, לכן חשוב מאוד שהתוכן יהיה יהיה ענייני ומושך, עוד פרמטר חשוב מאוד הוא גם זמן הגלישה באתר שלכם מצג הגולש, זה מעיד על כך שהתוכן נכון ורלוונטי ומקבלים על כך נקודות זכות מצד גוגל. לחברת קידום אתרים בחולון יש את כל המידע אודות אחוזי הצפייה באתר שלכם וכמו כן את משך זמן השהייה של הגולש שהוא אגב מאוד חשוב ובנוסף גם את כמות הגולשים אשר נטשו את האתר (נכנסו ולא המשיכו ניווט) זה מעיד לגוגל על כך שאולי התוכן לא מספיק טוב ומושך את הגולשים.

חשוב מאוד לזכור שגם שם הדומיין שתבחרו הוא חשוב בבנייה ותורם לקידום האורגני של האתר. תצטרכו יש לברר מה הסיבה שאנו מעוניינים ברכישת הדומיין, בעל העסק הוא בעל מקצוע שעוסק בעבודה מסוימת ומעוניין לכמה שיותר חשיפה ברשת.

מומלץ ורצוי לשכור את שירותיה של חברה מקצועית לשיווק וקידום אורגני של אתרי אינטרנט גם בנושא של בחירת שם הדומיין, כך שזה יוכל לתרום בהמשך לכמות החשיפה שלכם בעיני הגולשים.

bemarketing - שיווק באינטרנט

לאיזו חברת קידום אתרים כדאי לפנות?

אז אם כמו שכבר הזכרנו קודם לכן, אם אתם מעוניינים גם בבניית אתרי אינטרנט מקצועי וגם לבצע קידום אתרים בחולון, אם ובמידה ויותר קל לכם להגיע לחברת הקידום באזור זה (למרות שתקשורת בטלפון או במיילים פותרת את רוב הדברים), יש לפנות לחברות ידועות ומקצועיות של קידום אתרים בחולון כגון: BeMarketing קידום ובניית אתרים, שהיא אחת ממבין החברות הידועות, המוכרות  ובעלת ידע וניסיון רב שנים של קידום אתרים אורגני ועם הוכחות אשר מספקת תוצאות טובות ביותר להרבה בעלי עסקים ובעלי אתרים ממגוון רק של תחומים שונים ומגוונים, יש לרשותה את צוות מומחי קידום האתרים האטרקטיבי ביותר עבורכם.

בחברת "בי מרקטינג קידום ובניית אתרים" צוות מומחי קידום האתרים רואים בקידום האתרים של הלקוחות שלהם מערכת יחצון ופרסום שלמה שכוללת מרכיבים שונים ומגוונים שיוצרים בקהל הלקוחות שלכם רושם מדויק על העסק שלך.

אצלנו, בחברת BeMarketing קידום ובניית אתרי אינטרנט אנו עורכים מחקר שוק ומחקר מתחרים מקיף ביותר ומבררים מיהם קהל היעד שלך העיקרי שלכם ואיך אפשר להגיע אליהם בתכנית עבודת קידום מסודרת עם פעולות קידום רצויות.

חשוב לזכור שהאתר חייב להיות בעל תכנים ומאמרים מעניינים בעיני הגולש, שנוכל לשרת את הגולשים בכך שהגולשים ימצאו את הפרטים עליהם הם מעוניינים לקרוא ולהשכיל. בין אם מדובר במידע כתוב או בין אם מדובר בתיאור וצילום מסכים כדוגמאות או אפילו צילום של מוצרים שונים וכו'.
ככל שהמידע יהיה תוכן מעניין ורלוונטי לגולש בתוך האתר, כך האתר יעשה פעולה של משיכת גולשים אליו יותר ויותר וקהל גולשים וכך בעצם להפוך את הגולשים ללקוחות פוטנציאלים להרחבת העסק שלכם. בגלל ריבוי ותחרות האתרים הקיימים ברשת, חשוב מאוד לבנות אתר איכותי ומעניין שיהיה שונה במקצת משאר האתרים הקיימים ולהבדיל את עצמנו בצורה חיובית משאר השוק.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולחפש מקדם אתרים זמין ואמין הנותן שירות באזורכם?
השאירו פרטים בטופס עכשיו ונציג מטעם החברה ייצור עמכם קשר בהקדם האפשרי למתן ייעוץ מקצועי, הכוונה והצעה משתלמת שלא תוכלו לסרב לה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן