קידום אתרי וורדפרס מכל הסוגים

קידום אתרי וורדפרס מכל הסוגים

ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO
ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO

תוכן עניינים

wordpress

מעוניינים לדעת כיצד להתקדם באינטרנט ולהזניק את האתרים שלכם קפיצה נחשונית קדימה? במאמר זה נספק את המידע כיצד לקדם את אתריכם בגוגל. ראשית כל, מדובר על קידום אתרי וורדפרס, כלומר אתרים שנוצרו בממשק התוכן WordPress. בשונה ממה שמתפרסם חדשות לבקרים, גוגל עדיין נותן להם עדיפות, ולכן כאשר אתם בצומת דרכים איפה לבנות את האתר, הכי חכם ליצור אותו בוורדפרס ומשם – על גבי שרת פרטי. אם יש לך מנוי וורדפרס ניתן להשתמש בו ליצירת האתר ואם אין לך אנו נוכל ליצור את המנוי ואת האתר בשבילך.

הכנת האתר ותשתית הקידום הראשונית שלו

בשלב זה נעסוק בהכנת אתר האינטרנט, תוך שאנו מספקים עמודים ראשיים וגרפיקה בלבד: אודות, דף הבית ועמודי קטגוריות. אם נחליט לצרף תמונה, ילווה אליה תג Meta לצורך קידום בגוגל. הכותרות יהיו בהיררכיה של H1-H6 עם טקסט בעל פונט קטן מתחתיהן. כמו כן, נלמד אותך על מערכות דיוור רב מסר שמאפשרות לשלוח מיילים בתפוצה מרובה ובאמצעות לימוד אותן מערכות תוכל להגיע לרשימת דיוור ראשונית איתה תוכל להתחיל לעבוד. אנו נקים קטגוריה של בלוג בתוך האתר שלך ונציב בה מספר מאמרים ראשוניים בהחלט אותם תוכל לערוך בהמשך. האתר יחובר לדפים ברשתות פייסבוק, ואינסטגרם, ולחשבונות המודעות שלהם. כמו כן, ניצור עבורך חשבון יו טיוב וחשבון בגוגל אדוורדס לצורך חיבור מודעות גוגל.

הכנת מערך הקידום הממומן

בשלב זה נכין עבורך תשתית קידום ממומנת אשר תתבסס על מודעות בכל הפלטפורמות, אינסטסגרם אדס, פייסבוק אדס וגוגל אדוורדס, לצורך משיכה ראשונית של מכותבים נוספים לרשימת הדיוור שנוצרה לך באתר.

אלו למעשה הלידים הראשונים שייווצרו במסגרת העסק שלך באינטרנט. במהלך החודשים הראשונים לקידום זו תהיה המציאות ובהמשך ננמיך את גובה הלהבה של הקידום הממומן ונתעסק בתחום קידום אתרי וורדפרס ברמת התוכן.

הכנת מערך הקידום האורגני

אנו נספק עבורך את תשתית הקידום האורגני בה האתר שלך חייב: מספר מאמרים להפצה בפורומים ובבלוגים שונים, כולל בבלוג שלך באתר. המאמרים יועלו מדי חודש בחודשו. הכותבים שלנו יחדשו נושאים מדי מאמר בכל חודש בחודשו על מנת להסב עניין רב לקוראים.

ווידוא שאין כפילויות כדי לשמור עליך למעלה בגוגל

הטיפול במאמרים ייעשה ביסודיות הנדרשת, תוך בדיקה של כל חומר כתוב כדי לוודא שאין כפילויות ושהמאמרים מוכנים להפצה באתרי ההפצה השונים. בכך, תוכל להימנע מסנקציות בגוגל ולהישאר למעלה במסגרת קידום אתרי וורדפרס, כנדרש.

BeMarketing קידום ובניית אתרים בוורדפרס מן המעלה הראשונה

אנו עוסקים בתחום קידום אתרי וורדפרס ומביאים את הלקוחות שלנו לעמודים הראשונים במנוע חיפוש זה. המיטוב שאנו עושים בפיקסל שמקשר בין פייסבוק לאתר ובין אינסטגרם לאתר מבוסס על עבודה מקצועית ב- Tag Manager על מנת להביא לתנועתיות מרובה בין הפלטפורמות ולהתווספות לידים חדשים לאתר. בואו לחוות אצלחה בקידום בחברת BeMatketing קידום ובניית אתרים.

עשוי לעניין אותך גם
אזורי שירות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן