קידום מקצועי בגוגל

קידום מקצועי בגוגל

ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO
ניסים כליף - מומחה קידום אתרים אורגני seo
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO

תוכן עניינים

תשתית קידום איכותית בגוגל היא כלי עזר חשוב לעסק שלכם. היא דורשת מענה איכותי ומקצועי שיביא לכך שתישארו רלוונטיים הן מבחינת גוגל והן מבחינת הגולשים. מה חשוב לדעת לפני יציאה לקידום בגוגל? על מה חשוב להקפיד כאשר יוצאים לפרויקט מסוג זה?

הימנעות מהסנקציות של גוגל

גוגל עובד על אלגוריתמיקה אוטומטית לזיהוי תכנים ספאמיים ועיכוב הגולש המספים. אנו נדאג שלכם זה לא יקרה. אנו נבסס את פועלנו על מילות מפתח איכותיות המהוות עוגנים בתחום העיסוק שלכם: ביטויים שרבים מחפשים ושהמידע המצוי לגביהם בדרך כלל מועט. המאמרים שאנו נייצר עבורכם יבוססו על אותם עוגנים שיודגשו בקישורים ויביאו את האלגוריתם של גוגל לחזק את פרופיל הקידום שלכם בכל גל העלאת תוכן לאוויר.

יצירת מאמרי איכות לגולש

הגולשים יהיו מעוניינים במאמרים איכותיים המהווים תשתית קידום אורגנית מבחינתכם. אנו נדאג שהם תמיד יהיו שם: בבלוגים ובפורומים הידועים ברשת, בבלוג של האתר שלכם, ברשתות החברתיות ועוד. המאמרים שאנו נייצר עבורכם יאופיינו בשתי תכונות חשובות: הם גם ינוסחו בגובה העיניים תוך הבנה ברורה של הכתוב וגם יכילו תוכן איכותי שבאמת יעניין את הקורא הממוצע שבא לקרוא מאמר בתחום העיסוק המדובר.

יצירת תשתית קידום ממומנת

דפי נחיתה, קמפייני אדוורדס בגוגל וכל כלי אחר שיכיל מודעה שתוביל לתכני האתר שלכם.

אנו נייצר תשתית זו על מנת להגדיל את קהל הגולשים ביעילות. בשונה מכתיבת מאמרים במסגרת קידום אורגני, שירות זה כרוך בתשלום נוסף בהתאם לנפח המודעה והתוצאות הצפויות שהיא עומדת להניב לכם.

בדיקה של האתר שלכם והכשרתו ככלי קידומי מן המעלה הראשונה

בדיקה שהאתר מתאים לקידום בגוגל: מכיל כותרות H1 – H6, הסברים קצרים של ALT על כל מעבר עכבר על התמונות, אפטום כל מקום באתר והפכיתו לנגיש בלא יותר מ- 3 קליקים, מרמת הקטגוריה ועד רמת המוצר הסופי, ווידוא כי ניתן ליצור עמכם קשר בקלות באמצעות כפתור הצור קשר. אנו נדאג ליצור עבור האתר שלכם גם גרסת מובייל קליטה וקלה לגלישה, עם פרטי צור קשר זמינים באופן נגיש, כולל אופציה לחיוג מיידי אליכם.

BeMarketing קידום ובניית אתרים בגוגל על פי הנדרש

אנו בחברת BeMarketing נממש עבורכם תשתית קידום בגוגל המבוססת על הנדרש כדי להישאר רלוונטיים במנוע החיפוש ולהיות מוצבים בדפיו הראשונים כמובילי דעה. אנו נדאג ליצירת אתר אינטרנט איכותי, תשתית של מאמרים להטמעה בבלוגים ובפורומים, יצירת בלוג תוכן מוביל באתר שלכם, ועבודה עם קישורים ועוגנים על פי האלגוריתמיקה של גוגל. אצלנו לא רק שלא תראו סנקציות מגוגל, אתם תמיד תישארו מובילים בבימת התוכן שהוא מעניק למשתמשיו. תכונה זו חשובה מאד על מנת להגיע לנפח רב של גולשים ביעילות, בהשוואה לעסקים שלא ביצעו את מלאכת הקידום כנדרש ועל כן נתקלים בקשיים.

עשוי לעניין אותך גם
אזורי שירות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן